суботу, 1 серпня 2020 р.

20 июля - Международный день торта » BrestNote.by
20 липня ласуни з різних куточків світу відзначають Міжнародний день торта.
Один із найсолодших днів у році – Міжнародний День Торта – має на меті об'єднати людей різних країн, адже рідко хто відмовляється від солодощів, які символізують певне свято. Вже восьмий рік поспіль цей день відзначають на міжнародному рівні, тому можна офіційно вгостити себе та близьких тортом без докорів сумління. 
Міжнародний день торта - що це за свято?
Міжнародний день торта: цікаві факти про свято і улюблений десерт ...
Це солодке свято присвячене миру і дружби і між людьми, народами і цілими країнами. Воно й не дивно, адже складно знайти людину від малого до великого, яка б не любила торт. Всі урочистості, дні народження, ювілеї, весілля та інші свята просто немислимі без нарядних, смачних, багатоярусних, листкових, кремових, бісквітних, величезних, солодких, позитивних тортів.
Але, мабуть, головне призначення торта - це можливість бути з'їденим в урочистій і святковій обстановці за чашкою чаю в колі друзів. Тому саме торт був обраний символом дружби і миру для багатьох країн, які і вирішили відзначати Міжнародний День торта. Це свято проходить під девізом "I CAKE YOU", що означає "Я прийду до тебе з тортом". І правда, важко придумати більш доброзичливий і демократичний символ для спілкування людей, аніж торт.
Международный День Торта | новости

Вперше на міжнародному рівні День торта був проведений у 2011 році. Ініціатором цього солодкого і демократичного свята став "Міланський Клуб" Королівства Любові - міжнародне некомерційне співтовариство музикантів, кулінарів та інших захоплених творчих людей.
Мета свята була в поширенні по всій Землі ідей миру і дружби через культуру. Цю цікаву ініціативу підтримали багато країн СНД, а також Ізраїль і США. У цей день було спечено перший у світі спільний багатонаціональний торт, у приготуванні якого взяли участь люди з цих країн. Міжнародний день торта - свято молоде, але вже досить популярне. Щорічно зростає кількість країн, які беруть участь у цій солодкій традиції.
Международный день торта — Топ 11 аккаунтов кондитеров — какой ...
Щороку Міжнародний день торта присвячений різним темам, наприклад, космічній, любовній, казковій. А в 2018 році тема Міжнародного Дня торта звучить "Наше кіно"
Найвищий торт, що складається зі 100 ярусів і заввишки 30 метрів, був випечений у США, в штаті Мічиган. Найважчий торт вагою понад 50 тонн - також родом зі США, штат Алабама. Найдовший торт у 246 метрів був виготовлений, а потім розрізаний на 15000 шматочків і подарований дітям іменинникам у Перу.
Игорь Забиякин: «Дочка думала, что торт так и называется — “День ...
От і у клепачівській бібліотеці пройшов "День торта". На початку бібліотекарка Наталія Григорівна ознайомила дітей з історією свята, а потім  діти з задоволенням готували та прикрашали свій смаколик фруктами і самі куштували.Таке свято дуже сподобалося і запам'ятається надовго.
Тож  незмінним девізом свята залишається вислів " Я прийду до тебе з тортом".
Насправді людина, яка принесла солодощі несе добро і сподівається на теплий прийом. Такий символ виключає агресію і злість. Свято торта - це символ дружелюбності.

Немає коментарів:

Дописати коментар